Ib Dam Madsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 5. sep. 2013 (12 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | 5 p Åsendrup Klit I/S (Reel ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af 5 p Åsendrup Klit I/S (5 år 2 måneder) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 2021 hos 5 p Åsendrup Klit I/S som Ejer. Ib Dam Madsen købte en andel af virksomheden den 1. april 2021 og fik en andel på Fuldt ansvarlig deltager. På det tidspunkt bestod partnerkredsen udover Ib af: Mogens Østergaard, Rikke Roden Jensen, Claus Roden Jensen og 2 andre personer. Titlen som Ejer har Ib nu besiddet i 5 år 2 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
5 p Åsendrup Klit I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (3)
-
Ejendom 1 400.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.09.2025
Registreringsdato: 01.09.2025 -
5 p Åsendrup Klit I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.04.2021
Registreringsdato: 01.04.2021 -
Ejendom 1 400.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.09.1978
Registreringsdato: 01.09.1978
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Ib' netværk er Mogens Østergaard.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
