Peter Bæk Bathum
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. feb. 2021 (5 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BATHUM EL SERVICE (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BATHUM EL SERVICE (5 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte for alvor dengang i 2021 hos BATHUM EL SERVICE som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Peter Bæk Bathum og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Peter nu besiddet i 5 år 8 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BATHUM EL SERVICE
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 1 2.325.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.04.2026
Registreringsdato: 15.04.2026 -
Ejendom 2 800.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.04.2026
Registreringsdato: 01.04.2026 -
BATHUM EL SERVICE (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 15.02.2021
Registreringsdato: 15.02.2021
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
