Annbritt Jørgensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 17. nov. 2020 (5 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Aarhus Vindmøllelaug I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Aarhus Vindmøllelaug I/S (5 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte for alvor dengang i 2020 i Aarhus Vindmøllelaug I/S som Ejer og Stifter. Det var sammen med partnerne Mikkel Sørensen, Anders Johannes Jensen, Steen Luk, Peter Joakim Hald Esmann at Annbritt Jørgensen stiftede Aarhus Vindmøllelaug I/S den dag i november 2020. Hvervet som Ejer og Stifter har Annbritt nu besiddet i 5 år 6 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Aarhus Vindmøllelaug I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Aarhus Vindmøllelaug I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 17.11.2020
Registreringsdato: 17.11.2020
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Annbritt' netværk er Mikkel Sørensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
