Bøje Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 22. jul. 2020 (6 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | KØNG BORGERFORENING (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 50' DKK KØNG BORGERFORENING (2022) |
| Største underskud: | -126' DKK KØNG BORGERFORENING (2020) |
| Største egenkapital: | 574' DKK KØNG BORGERFORENING (2020) |
| Største gæld: | 81' DKK KØNG BORGERFORENING (2020) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af KØNG BORGERFORENING (6 år 3 måneder) |
Det startede for alvor en dag i 2020 i KØNG BORGERFORENING med titlen som Bestyrelsesmedlem. Hvervet som Bestyrelsesmedlem har Bøje Nielsen nu bestreddet i 6 år 3 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne vise et overskud på 15' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
KØNG BORGERFORENING
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 22.07.2020
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
KØNG BORGERFORENING
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 22.07.2020
Registreringsdato: 22.07.2020 -
Ejendom 1 285.250 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.1993
Registreringsdato: 01.10.1993
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Bøje' netværk er Evald Allan Hansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
