Simo Henning Duckert
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 6. jul. 2020 (6 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Simos Palme og Haveservice (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Simos Palme og Haveservice (6 år 2 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark startede for alvor en dag i 2020 hos Simos Palme og Haveservice med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Simo Henning Duckert og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Simo nu bestreddet i 6 år 2 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Simos Palme og Haveservice
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Simos Palme og Haveservice (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 06.07.2020
Registreringsdato: 06.07.2020 -
Ejendom 1 1.037.800 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.12.2001
Registreringsdato: 01.12.2001
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
