Victor August Møller Aagaard
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. maj 2020 (6 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Aagaard ecommerce (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Aagaard ecommerce (6 år 3 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark begyndte den dag i 2020 ved Aagaard ecommerce i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Victor August Møller Aagaard og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Victor nu besiddet i 6 år 3 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Aagaard ecommerce
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 2 895.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2021
Registreringsdato: 01.04.2021 -
Ejendom 1 895.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2021
Registreringsdato: 01.04.2021 -
Aagaard ecommerce (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.05.2020
Registreringsdato: 01.05.2020
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
