Therese Juel Askholm
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2020 (6 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Askholm.com I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Askholm.com I/S (6 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte den dag i 2020 i Askholm.com I/S i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Peter Askholm at Therese Juel Askholm stiftede Askholm.com I/S den dag i januar 2020. Hvervet som Ejer og Stifter har Therese nu besiddet i 6 år 7 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Askholm.com I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Askholm.com I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2020
Registreringsdato: 01.01.2020
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Therese' netværk er Peter Askholm.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
