Susanne Brødsgaard Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2020 (6 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Karetmagergaarden (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Karetmagergaarden (6 år 7 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet begyndte den dag i 2020 hos Karetmagergaarden i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Susanne Brødsgaard Nielsen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Susanne nu besiddet i 6 år 7 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Karetmagergaarden
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Karetmagergaarden (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2020
Registreringsdato: 01.01.2020 -
Ejendom 1 1.410.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2019
Registreringsdato: 01.04.2019 -
Ejendom 2 369.241 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.02.1997
Registreringsdato: 01.02.1997
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
