Anna Marie Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2020 (6 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | AMC- Design (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af AMC- Design (6 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson begyndte for alvor dengang i 2020 i AMC- Design som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Anna Marie Christensen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Anna nu besiddet i 6 år 7 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
AMC- Design
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (10)
-
Ejendom 1 4.550.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.07.2025
Registreringsdato: 01.07.2025 -
Ejendom 2 4.445.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.2025
Registreringsdato: 01.06.2025 -
AMC- Design (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2020
Registreringsdato: 01.01.2020
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
