Emil Pontoppidan
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 16. sep. 2019 (6 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Ponti Music (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Ponti Music (6 år 9 måneder) |
Det begyndte den dag i 2019 hos Ponti Music i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Emil Pontoppidan og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Emil nu besiddet i 6 år 9 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Ponti Music
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 1 2.450.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 10.12.2024
Registreringsdato: 10.12.2024 -
Ponti Music (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 16.09.2019
Registreringsdato: 16.09.2019 -
Ejendom 2 0,00 DKK
Salg af ejendomDato: 01.06.1994
Registreringsdato: 01.06.1994
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
