Frederik Michael Meder Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 7. sep. 2019 (7 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Fleshcraft Studio (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Fleshcraft Studio (7 år 1 måned) |
Det begyndte den dag i 2019 hos Fleshcraft Studio (tidligere Frekie Studio) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Frederik Michael Meder Nielsen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Frederik nu besiddet i 7 år 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Fleshcraft Studio
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 1.150.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2024
Registreringsdato: 01.10.2024 -
Frekie Studio (Nu: Fleshcraft Studio) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 07.09.2019
Registreringsdato: 07.09.2019
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
