Anne Louise Ellermann Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2019 (7 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Svenstrup I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Svenstrup I/S (7 år 3 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder startede i 2019 ved Svenstrup I/S i rollen som Ejer og Stifter. Det var sammen med forretningspartneren Jens Ellermann Christensen at Anne Louise Ellermann Christensen stiftede Svenstrup I/S den dag i juli 2019. Rollen som Ejer og Stifter har Anne nu bestreddet i 7 år 3 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Svenstrup I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (10)
-
Ejendom 5 22.992.500 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.01.2026
Registreringsdato: 01.01.2026 -
Ejendom 2 7.492.500 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.01.2026
Registreringsdato: 01.01.2026 -
Ejendom 1 22.992.500 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.01.2026
Registreringsdato: 01.01.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Anne' netværk er Jens Ellermann Christensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
