Jesper Overgaard Lauridsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. maj 2019 (7 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Woodtub (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Woodtub (7 år 1 måned) |
Karrieren som erhvervsperson startede for alvor en dag i 2019 hos Woodtub med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Jesper Overgaard Lauridsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Jesper nu bestreddet i 7 år 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
