Voot Beita Ehf
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. apr. 2019 (7 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Voot Beita Ehf (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Voot Beita Ehf (7 år 2 måneder) |
Karrieren som leder startede for alvor en dag i 2019 hos Voot Beita Ehf med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partneren COSMOS TRAWL A/S at Voot Beita Ehf stiftede Voot Beita Ehf den dag i april 2019. Titlen som Ejer og Stifter har Voot nu bestreddet i 7 år 2 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Voot Beita Ehf
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Voot Beita Ehf (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.04.2019
Registreringsdato: 01.04.2019
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Voot' netværk er Hampidjan HF.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
