Mille Granlyst
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 10. apr. 2019 (7 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Malerfirma Granlyst (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Malerfirma Granlyst (1 år 5 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte for alvor dengang i 2019 hos Malerfirma Granlyst (tidligere Nordlandets bagel og isbar) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Mille Granlyst og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Mille nu besiddet i 1 år 5 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Malerfirma Granlyst
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Malerfirma Granlyst (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 23.05.2026
Registreringsdato: 23.05.2026 -
Nordlandets bagel og isbar (Nu: Malerfirma Granlyst) (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 07.10.2020
Registreringsdato: 07.10.2020 -
Nordlandets bagel og isbar (Nu: Malerfirma Granlyst) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 10.04.2019
Registreringsdato: 10.04.2019
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
