Monica Ester Laustsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. apr. 2019 (7 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Lykkesholm I/S v/Monica & Anders Laustsen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Lykkesholm I/S v/Monica & Anders Laustsen (7 år 6 måneder) |
Karrieren som leder begyndte for alvor dengang i 2019 i Lykkesholm I/S v/Monica & Anders Laustsen som Ejer og Stifter. Det var sammen med partneren Anders Wulff Laustsen at Monica Ester Laustsen stiftede Lykkesholm I/S v/Monica & Anders Laustsen den dag i april 2019. Hvervet som Ejer og Stifter har Monica nu besiddet i 7 år 6 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Lykkesholm I/S v/Monica & Anders Laustsen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Lykkesholm I/S v/Monica & Anders Laustsen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.04.2019
Registreringsdato: 01.04.2019
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Monica' netværk er Anders Wulff Laustsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
