Martin Langgård Ravn
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 27. feb. 2019 (7 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Orblin Music I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Orblin Music I/S (7 år 3 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson begyndte den dag i 2019 i Orblin Music I/S i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaerne Mikkel Vilhelm Westh, Joakim Johan Asmussen, Rasmus Arentoft Nielsen, Thomas Martin Rosendahl at Martin Langgård Ravn stiftede Orblin Music I/S den dag i februar 2019. Hvervet som Ejer og Stifter har Martin nu besiddet i 7 år 3 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Orblin Music I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Orblin Music I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 27.02.2019
Registreringsdato: 27.02.2019
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Martin' netværk er Mikkel Vilhelm Westh.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
