Tommy Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 8. maj 2018 (8 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | TC mobilsmeden (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af TC mobilsmeden (8 år 3 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede i 2018 hos TC mobilsmeden i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Tommy Christensen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Ejer og Stifter har Tommy nu bestreddet i 8 år 3 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
TC mobilsmeden
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
TC mobilsmeden (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 08.05.2018
Registreringsdato: 08.05.2018 -
Ejendom 1 400.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2015
Registreringsdato: 01.04.2015 -
Ejendom 2 469.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.08.2001
Registreringsdato: 15.08.2001
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
