Susanne Poulsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 27. feb. 2018 (8 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Åvang v/Susanne Poulsen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Åvang v/Susanne Poulsen (8 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede for alvor en dag i 2018 ved Åvang v/Susanne Poulsen med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Susanne Poulsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Susanne nu bestreddet i 8 år 7 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Åvang v/Susanne Poulsen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (12)
-
Ejendom 2 1.487.500 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.06.2018
Registreringsdato: 01.06.2018 -
Ejendom 3 1.895.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.04.2018
Registreringsdato: 15.04.2018 -
Åvang v/Susanne Poulsen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 27.02.2018
Registreringsdato: 27.02.2018
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
