Steffen Maag Lauritzen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 26. jan. 2018 (8 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Nordic Spirit ApS (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 137' DKK Nordic Spirit ApS (2021) |
| Største underskud: | -268' DKK Nordic Spirit ApS (2022) |
| Største egenkapital: | 418' DKK Nordic Spirit ApS (2021) |
| Største gæld: | 950' DKK Nordic Spirit ApS (2022) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Nordic Spirit ApS (8 år 4 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark startede i 2018 ved Nordic Spirit ApS i rollen som Bestyrelsesmedlem. Rollen som Bestyrelsesmedlem har Steffen Maag Lauritzen nu bestreddet i 8 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2025 som viste et underskud på 72' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Nordic Spirit ApS
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 26.01.2018
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Nordic Spirit ApS
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 26.01.2018
Registreringsdato: 26.01.2018 -
Ejendom 1 181.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.12.2006
Registreringsdato: 15.12.2006
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Steffen' netværk er Ove Maag Hansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
