Ansar Mehmood
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 16. jan. 2018 (8 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Taxavognmand Ansar Mehmood (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Taxavognmand Ansar Mehmood (8 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte den dag i 2018 ved Taxavognmand Ansar Mehmood i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Ansar Mehmood og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Ansar nu besiddet i 8 år 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Taxavognmand Ansar Mehmood
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Repræsentant (1)
-
Hovedstadens badminton c.
Tilknyttet som RepræsentantIndtrådt: 07.12.2022
Ejendomme (1)
Tidslinje (3)
-
Minhaj Sports Association (Nu: Hovedstadens badminton c.)
Tilknyttet som repræsentantDato: 07.12.2022
Registreringsdato: 07.12.2022 -
Taxavognmand Ansar Mehmood (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 16.01.2018
Registreringsdato: 16.01.2018 -
Ejendom 1 0 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 01.03.1999
Registreringsdato: 01.03.1999
Blå bog (fortsat)
Ansar har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Karrieren har indtil nu varet i mere end 8 år 9 måneder.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Repræsentant
07.12.2022 - Stadig aktiv
Ejerandel: Intet ejerskab -
Stifter og Ejer
16.01.2018 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
