Kristian Laustsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 30. dec. 2017 (8 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Fjellerad Vand A.m.b.a. (Reel ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Biolog - Kristian Laustsen (3 år 4 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte den dag i 2023 hos Biolog - Kristian Laustsen i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Kristian Laustsen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Kristian nu besiddet i 3 år 4 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Biolog - Kristian Laustsen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Biolog - Kristian Laustsen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 25.04.2023
Registreringsdato: 25.04.2023 -
Ejendom 2 1.700.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.09.2020
Registreringsdato: 01.09.2020 -
Ejendom 2 1.700.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.11.2016
Registreringsdato: 01.11.2016
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
