Finn Urup Rasmussen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 30. dec. 2016 (9 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Lejbølle Vindkraft I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Lejbølle Vindkraft I/S (9 år 9 måneder) |
Det begyndte for alvor dengang i 2016 ved Lejbølle Vindkraft I/S som Ejer. Finn Urup Rasmussen købte en andel af virksomheden den 30. december 2016 og fik en andel på Fuldt ansvarlig deltager. På det tidspunkt bestod partnerkredsen udover Finn af: JX HOLDING ApS, Ulrik Bremholm, Henning Bremholm Hansen og 17 andre personer. Rollen som Ejer har Finn nu besiddet i 9 år 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Lejbølle Vindkraft I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Lejbølle Vindkraft I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 30.12.2016
Registreringsdato: 30.12.2016 -
Ejendom 2 150.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.02.1997
Registreringsdato: 01.02.1997 -
Ejendom 1 150.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.02.1997
Registreringsdato: 01.02.1997
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Finn' netværk er Ulrik Bremholm.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
