Bjarke Damsgaard Jørgensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 20. nov. 2017 (8 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Johannes Kyeds og Foreningen af Mejeriledere og- Funktionærers Jubilæumsfond (Reel ejer) |
| Største overskud: | 73' DKK Mælkeritidende ApS (Nu: Mejerimedier ApS) (2021-22) |
| Største underskud: | -116' DKK Mælkeritidende ApS (Nu: Mejerimedier ApS) (2024-25) |
| Største egenkapital: | 217' DKK Mælkeritidende ApS (Nu: Mejerimedier ApS) (2023-24) |
| Største gæld: | 504' DKK Mælkeritidende ApS (Nu: Mejerimedier ApS) (2024-25) |
| Flest årsværk: | 1 årsværk hos Mælkeritidende ApS (Nu: Mejerimedier ApS) (2024-25) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Mejerimedier ApS (3 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson startede for alvor en dag i 2022 hos Mejerimedier ApS (tidligere Mælkeritidende ApS) med titlen som Bestyrelsesmedlem. Titlen som Bestyrelsesmedlem har Bjarke Damsgaard Jørgensen nu bestreddet i 3 år 7 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2024-25 kunne vise et underskud på 116' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Mejerimedier ApS
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 08.11.2022
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Mælkeritidende ApS (Nu: Mejerimedier ApS)
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 08.11.2022
Registreringsdato: 08.11.2022 -
Ejendom 1 2.825.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2014
Registreringsdato: 01.10.2014
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Bjarke' netværk er Anne-Sofi Søgaard Christiansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
