Birthe Erhardt Egdal
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 13. nov. 2017 (8 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | TRUNDERUP FRISKOLE (Reel ejer) |
| Største overskud: | 30' DKK Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A (2025) |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 45' DKK Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A (2025) |
| Største gæld: | 24' DKK Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A (2024) |
| Flest årsværk: | 1 årsværk hos Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A (2025) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A (2 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson startede i 2026 ved Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A i rollen som Bestyrelsesmedlem. Rollen som Bestyrelsesmedlem har Birthe Erhardt Egdal nu bestreddet i 2 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste regnskab for 2025 som viste et overskud på 30' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 28.04.2026
Tidslinje (1)
-
Brancheforeningen for Lokale Fødevarer i Danmark F.M.B.A
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 28.04.2026
Registreringsdato: 28.04.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Birthe' netværk er Lene Kjær Tvedegaard.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
