Samir Ajkic
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. maj 2017 (9 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | ajkic kristensen byg (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af ajkic kristensen byg (9 år 5 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede i 2017 i ajkic kristensen byg i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Samir Ajkic og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Hvervet som Ejer og Stifter har Samir nu bestreddet i 9 år 5 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
ajkic kristensen byg
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
ajkic kristensen byg (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.05.2017
Registreringsdato: 01.05.2017 -
Ejendom 2 186.933 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.11.2012
Registreringsdato: 01.11.2012 -
Ejendom 2 186.933 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.01.2007
Registreringsdato: 01.01.2007
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
