Anna Sofie Østergaard Paakjær
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. okt. 2016 (9 år 10 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BB Holstebro I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BB Holstebro I/S (9 år 10 måneder) |
Det hele startede i 2016 hos BB Holstebro I/S i rollen som Ejer og Stifter. Det var sammen med forretningspartnerne Søren Mærsk Berthelsen, Betina Østergaard Berthelsen, Andreas Østergaard Berthelsen at Anna Sofie Østergaard Paakjær stiftede BB Holstebro I/S den dag i oktober 2016. Titlen som Ejer og Stifter har Anna nu bestreddet i 9 år 10 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BB Holstebro I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 1.195.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.11.2020
Registreringsdato: 15.11.2020 -
BB Holstebro I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.10.2016
Registreringsdato: 01.10.2016
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Anna' netværk er Søren Mærsk Berthelsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
