Lars Forum
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2016 (10 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Forum Consult (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Forum Consult (10 år 3 måneder) |
Karrieren som leder begyndte for alvor dengang i 2016 ved Forum Consult som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Lars Forum og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Lars nu besiddet i 10 år 3 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Forum Consult
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Forum Consult (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.2016
Registreringsdato: 01.07.2016 -
Ejendom 2 487.690 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.07.2003
Registreringsdato: 01.07.2003 -
Ejendom 1 1.795.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.06.2003
Registreringsdato: 15.06.2003
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
