Mirsad Zairi
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. mar. 2016 (10 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Hadsund Bilvask (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Hadsund Bilvask (10 år 7 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet startede for alvor en dag i 2016 ved Hadsund Bilvask med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Mirsad Zairi og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Mirsad nu bestreddet i 10 år 7 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Hadsund Bilvask
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Hadsund Bilvask (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.03.2016
Registreringsdato: 01.03.2016
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
