Christian Quist-Bak
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 2015 (10 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Krogen I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Krogen I/S (10 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte den dag i 2015 i Krogen I/S i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaerne Peter Quist-Jensen, Niels Quist-Bak at Christian Quist-Bak stiftede Krogen I/S den dag i september 2015. Hvervet som Ejer og Stifter har Christian nu besiddet i 10 år 9 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Krogen I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Krogen I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.09.2015
Registreringsdato: 01.09.2015 -
Ejendom 1 10.000.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.09.2015
Registreringsdato: 01.09.2015
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Christian' netværk er Peter Quist-Jensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
