Rikke Schou Kjær
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 4. jun. 2014 (12 år) |
| Karrieren startede hos: | Holmen vindkraft I/S I (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Holmen vindkraft I/S I (12 år) |
Karrieren i erhvervslivet begyndte den dag i 2014 i Holmen vindkraft I/S I i hvervet som Ejer. Rikke Schou Kjær købte sig ind i virksomheden den 4. juni 2014 og fik en ejerandel på Fuldt ansvarlig deltager. På det tidspunkt bestod ejerkredsen udover Rikke af: Ole Jacobsen, Michael Kaastrup Kjær, Boi Nielsen og 30 andre personer. Hvervet som Ejer har Rikke nu besiddet i 12 år, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Holmen vindkraft I/S I
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltagerIkke offentliggjort
Indirekte ejede selskaber (1)
-
Holmen I Scada ApS
Via Holmen vindkraft I/S I
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 2 780.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.07.2021
Registreringsdato: 01.07.2021 -
Ejendom 1 2.125.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.06.2021
Registreringsdato: 15.06.2021 -
Ejendom 2 780.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.04.2017
Registreringsdato: 15.04.2017
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Rikke' netværk er Ole Jacobsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
