Lene Christensen
Grøndahlsvej 15, 15, 7400 Herning, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 3. jul. 2007 (18 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BGM Ejendomme A/S (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 7.581' DKK EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S (Nu: BGM Ejendomme A/S) (2018) |
| Største underskud: | -2.062' DKK EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S (Nu: BGM Ejendomme A/S) (2024) |
| Største egenkapital: | 15.186' DKK EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S (Nu: BGM Ejendomme A/S) (2018) |
| Største gæld: | 65.572' DKK EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S (Nu: BGM Ejendomme A/S) (2016) |
| Flest årsværk: | 2 årsværk hos EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S (Nu: BGM Ejendomme A/S) (2024) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af BGM Ejendomme A/S (18 år 5 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte den dag i 2007 hos BGM Ejendomme A/S (tidligere EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S) i hvervet som Bestyrelsesmedlem. Titlen som Bestyrelsesmedlem har Lene Christensen nu besiddet i 18 år 5 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2024 viste et underskud på 2.062' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
BGM Ejendomme A/S
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 03.07.2007
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
EJENDOMSSELSKABET GRØNDAHLSVEJ A/S (Nu: BGM Ejendomme A/S)
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 03.07.2007
Registreringsdato: 03.07.2007
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Lene' netværk er Benny Christensen.
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
