Mohammad Ashraf
Status: Ikke aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv: | 21. dec. 2004 - 3. mar. 2008 |
| Karrieren startede hos: | BAZAREN ApS (Direktør) |
| Længste aktivitet: | Direktør af BAZAREN ApS (2 år 1 måned) |
Der er umiddelbart ikke meget erhvervsaktivitet forbundet med Mohammad Ashraf. Sidste gang Mohammad var registreret som aktiv erhvervsdrivende hos Erhvervs og Selskabsstyrelsen var tilbage i 2004 hos BAZAREN ApS i hvervet som Direktør. Fore mere end 19 år 4 måneder siden. Titlen som Direktør havde Mohammad Ashraf i 2 år 1 måned, inden stoppet den 7. februar 2007.
Virksomheden er dog ikke aktiv længere og det sidste indleverede årsregnskab for 2008 er ukendt. Virksomheden ophørte endegyldigt den 3. marts 2008.
Tidslinje (2)
-
BAZAREN ApS
Fratrådt som direktørDato: 07.02.2007
Registreringsdato: 07.02.2007 -
BAZAREN ApS
Tilknyttet som direktørDato: 21.12.2004
Registreringsdato: 21.12.2004
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
