Jytte Weng Philipsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 30. jun. 2000 (26 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (Stifter) |
| Største overskud: | 22' DKK GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (2024) |
| Største underskud: | -6' DKK GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (2023) |
| Største egenkapital: | 1.031' DKK GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (2016) |
| Største gæld: | 8' DKK GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (2024) |
| Længste aktivitet: | Ejer af GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (11 år 1 måned) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte for alvor dengang i 2000 hos GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS som Stifter og Ejer. Denne rolle har Jytte Weng Philipsen nu besiddet i 26 år 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne fremvise et underskud på 4' DKK.
Direkte ejede selskaber (1)
-
GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS
Ejerandel: 5-9.99%
Tidslinje (1)
-
GRAASTEN PLANTNINGSSELSKAB ApS (5-9.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 15.06.2015
Registreringsdato: 15.06.2015
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jytte' netværk er Hans Harald Hansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
