Gydde Hyrup Olsen
Status: Ikke aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv: | 4. mar. 1986 - 10. okt. 1989 |
| Karrieren startede hos: | HYRUP OLSEN, EBELTOFT ApS (Direktør) |
| Længste aktivitet: | Direktør af HYRUP OLSEN, EBELTOFT ApS (3 år 6 måneder) |
Der er umiddelbart ikke meget erhvervsaktivitet forbundet med Gydde Hyrup Olsen. Sidste gang Gydde var registreret som aktiv erhvervsdrivende ifølge E & S var tilbage i 1986 ved HYRUP OLSEN, EBELTOFT ApS som Direktør. Det er nu 36 år 9 måneder siden. Rollen som Direktør havde Gydde Hyrup Olsen i 3 år 6 måneder, før fratrædelsen den 7. september 1989.
Virksomheden er ikke længere aktiv og det sidste indleverede årsregnskab for 1989 er ukendt. Virksomheden ophørte endeligt den 10. oktober 1989.
Tidslinje (2)
-
HYRUP OLSEN, EBELTOFT ApS
Fratrådt som direktørDato: 07.09.1989
Registreringsdato: 07.09.1989 -
HYRUP OLSEN, EBELTOFT ApS
Tilknyttet som direktørDato: 04.03.1986
Registreringsdato: 04.03.1986
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
