Boudewijn Hans Ijdema
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 13. nov. 2014 (11 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Boudewijn Hans IJdema (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Boudewijn Hans IJdema (11 år 8 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet startede for alvor en dag i 2014 i Boudewijn Hans IJdema med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Boudewijn Hans Ijdema og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Boudewijn nu bestreddet i 11 år 8 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Boudewijn Hans IJdema
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (4)
Tidslinje (21)
-
Ejendom 4 2.000.000 DKK Anden overdragelse
Salg af ejendomDato: 15.03.2023
Registreringsdato: 15.03.2023 -
Ejendom 4 4.534.500 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.03.2023
Registreringsdato: 15.03.2023 -
Ejendom 3 1.600.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 21.06.2021
Registreringsdato: 21.06.2021
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
