Morten Schmidt Maltesen
Grumstrupvej 35, 8732 Hovedgård, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. okt. 2014 (11 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Audio Pilot v/Morten Maltesen (Stifter) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Audio Pilot v/Morten Maltesen (11 år 5 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark startede i 2014 hos Audio Pilot v/Morten Maltesen (tidligere Audio Pilot v/Morten Schmidt Maltesen) i rollen som Stifter og Ejer. Virksomheden blev alene stiftet af Morten Schmidt Maltesen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Stifter og Ejer har Morten nu bestreddet i 11 år 5 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Audio Pilot v/Morten Maltesen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Audio Pilot v/Morten Schmidt Maltesen (Nu: Audio Pilot v/Morten Maltesen) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.10.2014
Registreringsdato: 01.10.2014
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
