Kirsten Gram Hansen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 20. feb. 2013 (13 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Solceller v/Kirsten Gram Hansen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Solceller v/Kirsten Gram Hansen (13 år 8 måneder) |
Det startede i 2013 ved Solceller v/Kirsten Gram Hansen i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Kirsten Gram Hansen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer og Stifter har Kirsten nu bestreddet i 13 år 8 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Solceller v/Kirsten Gram Hansen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 2 853.279 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.03.2026
Registreringsdato: 01.03.2026 -
Ejendom 2 124.999 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.03.2026
Registreringsdato: 01.03.2026 -
Ejendom 1 535.500 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 31.12.2018
Registreringsdato: 31.12.2018
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
