Gitte Ebbesen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. apr. 2014 (12 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Ebbesens papirklip (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Ebbesens papirklip (12 år 4 måneder) |
Karrieren som leder begyndte for alvor dengang i 2014 ved Ebbesens papirklip som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Gitte Ebbesen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Gitte nu besiddet i 12 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Ebbesens papirklip
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 2 1.150.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.09.2017
Registreringsdato: 01.09.2017 -
Ebbesens papirklip (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.04.2014
Registreringsdato: 01.04.2014 -
Ejendom 1 247.123 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.09.2008
Registreringsdato: 01.09.2008
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
