Bo Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 4. aug. 2013 (13 år) |
| Karrieren startede hos: | Blomsterideen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Blomsterideen (13 år) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark begyndte for alvor dengang i 2013 ved Blomsterideen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Bo Nielsen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Bo nu besiddet i 13 år, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Blomsterideen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Blomsterideen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 04.08.2013
Registreringsdato: 04.08.2013 -
Ejendom 2 284.467 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.01.2008
Registreringsdato: 01.01.2008 -
Ejendom 1 720.000 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 01.03.2007
Registreringsdato: 01.03.2007
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
