Lars Jessen Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. jun. 2013 (13 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Malerfirmaet Lars Christensen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Malerfirmaet Lars Christensen (13 år 4 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte den dag i 2013 hos Malerfirmaet Lars Christensen i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Lars Jessen Christensen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Lars nu besiddet i 13 år 4 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Malerfirmaet Lars Christensen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 3 1.455.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2026
Registreringsdato: 01.10.2026 -
Ejendom 4 1.250.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.05.2020
Registreringsdato: 01.05.2020 -
Ejendom 1 425.827 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 11.08.2017
Registreringsdato: 11.08.2017
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
