Mohamad Rada Chaaban
Serb***********, st. th, 2300 København S, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 16. jan. 2013 (13 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | M R C Biler (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af M R C Biler (13 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte for alvor dengang i 2013 i M R C Biler (tidligere Mohamad Chaaban) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Mohamad Rada Chaaban og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Mohamad nu besiddet i 13 år 9 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
M R C Biler
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Mohamad Chaaban (Nu: M R C Biler) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 16.01.2013
Registreringsdato: 16.01.2013
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
