Lone Lykke Rasmussen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. dec. 2012 (13 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Farmen I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Farmen I/S (13 år 8 måneder) |
Det hele startede for alvor en dag i 2012 hos Farmen I/S med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partnerne Sonja Lenette Nielsen, Brian Kim Nielsen, Lars Stig Nielsen at Lone Lykke Rasmussen stiftede Farmen I/S den dag i december 2012. Titlen som Ejer og Stifter har Lone nu bestreddet i 13 år 8 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Farmen I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Farmen I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.12.2012
Registreringsdato: 01.12.2012
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Lone' netværk er Sonja Lenette Nielsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
