Heidi Vistisen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. aug. 2011 (15 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | OhDeer I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af OhDeer I/S (15 år 3 måneder) |
Karrieren som leder startede for alvor en dag i 2011 hos OhDeer I/S med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partnerne Tina Hansen, Lars Schultz Hansen at Heidi Vistisen stiftede OhDeer I/S den dag i august 2011. Titlen som Ejer og Stifter har Heidi nu bestreddet i 15 år 3 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
OhDeer I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 1 1.200.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2026
Registreringsdato: 01.10.2026 -
Ejendom 4 700.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 09.08.2026
Registreringsdato: 09.08.2026 -
Ejendom 4 700.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2022
Registreringsdato: 01.10.2022
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Heidi' netværk er Tina Hansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
