Jimmy Ager Bohn Lenskjold
Kløvertoften 30, 2740 Skovlunde, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 12. sep. 2011 (14 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold (Stifter) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold (14 år 7 måneder) |
Erhvervskarrieren startede i 2011 i Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold (tidligere Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold Jensen) i rollen som Stifter og Ejer. Virksomheden blev stiftet af Jimmy Ager Bohn Lenskjold og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Hvervet som Stifter og Ejer har Jimmy nu bestreddet i 14 år 7 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold Jensen (Nu: Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 12.09.2011
Registreringsdato: 12.09.2011
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
