Goran Abdul Razak Mohammad Amin
Kirkebyvej 15, 2740 Skovlunde, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2010 (16 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Husum Gastronomia italiana 8 v/Goran Abdul Razak Mohammad Amin (Stifter) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Husum Gastronomia italiana 8 v/Goran Abdul Razak Mohammad Amin (16 år 2 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet startede for alvor en dag i 2010 ved Husum Gastronomia italiana 8 v/Goran Abdul Razak Mohammad Amin med titlen som Stifter og Ejer. Virksomheden blev alene grundlagt af Goran Abdul Razak Mohammad Amin og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Stifter og Ejer har Goran nu bestreddet i 16 år 2 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Husum Gastronomia italiana 8 v/Goran Abdul Razak Mohammad Amin
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Husum Gastronomia italiana 8 v/Goran Abdul Razak Mohammad Amin (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2010
Registreringsdato: 01.01.2010
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
