Zoran Celebic
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. okt. 2009 (17 år) |
| Karrieren startede hos: | Cele Auto v/Zoran Celebic (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Cele Auto v/Zoran Celebic (17 år) |
Det startede i 2009 i Cele Auto v/Zoran Celebic i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Zoran Celebic og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Hvervet som Ejer og Stifter har Zoran nu bestreddet i 17 år, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (2)
-
Cele Auto v/Zoran Celebic
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Cele Auto ApS
Ejerandel: 50-66.65%
Tidslinje (2)
-
Cele Auto ApS (50-66.65%)
Tilknyttet som ejerDato: 19.10.2026
Registreringsdato: 19.10.2026 -
Cele Auto v/Zoran Celebic (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.10.2009
Registreringsdato: 01.10.2009
Blå bog (fortsat)
Zoran har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Har indtil videre haft en erhvervskarriere på mere end 17 år.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Ejer
19.10.2026 - Stadig aktiv
Ejerandel: 50-66.65% -
Stifter og Ejer
01.10.2009 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
En af de forbindelser som går igen i Zoran' netværk er Marko Celebic.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
