Lasse Svendsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 21. sep. 2009 (16 år 11 måneder) |
| Karrieren startede hos: | WebQuickster (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af WebQuickster (3 år 4 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte for alvor dengang i 2009 ved WebQuickster (tidligere Digi4Pay v/Lasse Svendsen) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Lasse Svendsen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Lasse nu besiddet i 3 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
WebQuickster
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (5)
-
WebQuickster (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2025
Registreringsdato: 01.01.2025 -
Ejendom 2 400.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.12.2017
Registreringsdato: 01.12.2017 -
Ejendom 1 400.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.12.2017
Registreringsdato: 01.12.2017
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
