Nicolaj Buch
Æskelund 1B, 5700 Svendborg, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. aug. 2009 (16 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Svendborg Vinduespolering v/Nicolaj Buch (Stifter) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Svendborg Vinduespolering v/Nicolaj Buch (16 år 7 måneder) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 2009 ved Svendborg Vinduespolering v/Nicolaj Buch (tidligere N. Buch's Vinduespolering v/Nicolaj Buch) som Stifter og Ejer. Virksomheden blev alene grundlagt af Nicolaj Buch og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Stifter og Ejer har Nicolaj nu besiddet i 16 år 7 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Svendborg Vinduespolering v/Nicolaj Buch
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (1)
-
N. Buch's Vinduespolering v/Nicolaj Buch (Nu: Svendborg Vinduespolering v/Nicolaj Buch) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.08.2009
Registreringsdato: 01.08.2009
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
