Kristian Winther Kronborg
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2009 (16 år 11 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Skovsgaard Auto (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Skovsgaard Auto (16 år 11 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv startede for alvor en dag i 2009 hos Skovsgaard Auto (tidligere Autogården Brovst v/Kristian Nielsen) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Kristian Winther Kronborg og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Kristian nu bestreddet i 16 år 11 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Skovsgaard Auto
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (4)
Tidslinje (11)
-
Ejendom 1 198.870 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.07.2023
Registreringsdato: 01.07.2023 -
Ejendom 4 400.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.07.2022
Registreringsdato: 01.07.2022 -
Ejendom 7 248.010 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.05.2021
Registreringsdato: 15.05.2021
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
